O nás

Portál Společně udržitelně je cenným zdrojem informací pro všechny, kteří se zajímají o udržitelný rozvoj. Nabízí inspiraci, praktické rady a návody, jak začít s budováním udržitelnější budoucnosti.

„Naším záměrem je nejen informovat o tématech udržitelnosti, ale především rozvíjet centrum, které sdružuje a pokrývá všechny formáty s tímto tématem související. Posouváme se od informačního webu k multifunkční platformě, která nabídne organizacím možnost prezentovat své příběhy a najít zajímavé spolupráce.“

O nás

Co na těchto stránkách najdete?

Web prezentuje širokou škálu projektů z různých oblastí, jako je například energetika, doprava, stavebnictví a zemědělství. Zaměřuje se také na sociální aspekt udržitelnosti.  Projekty slouží jako inspirace a ukazují, jak lze v praxi realizovat udržitelné principy.

V sekci Aktuality naleznete nejnovější zprávy ze světa udržitelnosti, ať už se jedná o legislativní změny, technologické inovace, nebo příklady dobré praxe. Realizujeme zajímavé rozhovory s osobnostmi z udržitelného světa byznysu, ale i sociální života jako takového. Každý měsíc v sekci Téma měsíce nabídneme komplexní přehled článku, relevantních k vybranému tématu měsíce, abyste měli snazší cestu k hledání. Jste-li fandové audio platforem, můžete si vybrat k poslechu náš podcast Loopa Vojty Kovala, který detailně rozebírá palčivá témata udržitelnosti. Podcast Loopa se v roce 2023 dostal do finálové pětice v rámci soutěže Zlatý středník.

Redakční rada

Ing. Eva Chvalkovská

Ing. Eva Chvalkovská

Komerční banka

Udržitelné financování
Ing. Alena Rozsypalová

Ing. Alena Rozsypalová

E.ON Energie

Energetika
Ing. Petra Koudelková, Ph.D.

Ing. Petra Koudelková, Ph.D.

Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy

komunikace udržitelnosti
Mgr. Zuzana Keményová

Mgr. Zuzana Keményová

Hospodářské noviny, WIRED

editorka, redaktorka
Mgr. Petr Kain

Mgr. Petr Kain

týdeník Ekonom, Economia

šéfredaktor
Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

Český rozhlas, Studio Loopa

kreativní producent, podcaster

Kontaktní údaje

Provozovatel

CIRA Advisory s. r. o.
Purkyňova 648/125,
621 00 Brno – Medlánky
IČO: 08761337; DIČ: CZ08761337

Redakce

KAMPUS Hybernská
Hybernská 998/4,
10 00 Praha 1

Inzerce/Partnerství

obchod@spolecne-udrzitelne.cz