O nás

Administrativní budova KB ve Stodůlkách oceněná certifikátem LEED Gold a BREEM

Na těchto stránkách vám budeme prezentovat zejména již realizované projekty a představovat aktuální dění na poli udržitelných investic. A inspirací to nekončí, protože naším cílem v oblasti udržitelných investic je být vaším průvodcem – od tvorby návrhu záměru, výběru vhodné technologie, až po financování a realizaci. Protože výhodou udržitelných projektů je také skutečnost, že díky nim často snížíte firemní náklady.

Komerční banka získala 2. místo v kategorii Zodpovědná banka roku soutěže Banka roku 2022.

„Zelené“ strategie firemního financování v Komerční bance nejsou úplnou novinkou. Chceme, abyste nejenom našli všechny informace potřebné pro odpovědné podnikání na jednom místě. Jsme také připraveni vám vypracovat finanční řešení na míru v oblastech financí, investic nebo pronájmu, včetně všech potřebných služeb. Pro prohloubení know-how jsme k sobě přizvali partnera CIRA Advisory.

CIRA Advisory je konzultační a komunikační společnost, která se zabývá propojováním byznysu a udržitelnosti. Jejím cílem je motivovat firmy k přechodu na principy cirkulární ekonomiky a poskytovat jim poradenství na cestě k budoucnosti, která bere ohled na životní prostředí. Díky svým zkušenostem zajišťují odborný obsah webu Společně udržitelně a doplňují ho o inspirativní příklady dobré praxe.

Blanka Svobodová
Komerční banka
Corporate Segment Tribe Leader

 

Laura Mitroliosová
CIRA Advisory s. r. o.
Poradenství a konzultace v cirkulární ekonomice

 

Jan Hanuš
KB Advisory
KB EU Point

 

Ivana Hekerle
CIRA Advisory s. r. o.
Komunikace, strategie, PR, eventy

 

Eva Chvalkovská
Komerční banka
Manažerka projektu Společně udržitelně

 

Žaneta Stradiotová
CIRA Advisory s. r. o.
Copywriter

 

Pokud vás zajímá, co jako banka děláme pro udržitelnou budoucnost, podívejte se na naše stránky. 

Zavolejte nám
Jsme na sítích
Další projekty