Poradenství

Služby

Kdo je CIRAA

Kdo je CIRAA

CIRA Advisory je poradenská, konzultační a vzdělávací společnost, která se zaměřuje na oblast cirkulární ekonomiky, udržitelnosti a ESG, a to napříč všemi segmenty hospodářství. Firmám, institucím a dalším organizacím pomáhá s uchopením konkrétních projektů v oblasti ESG a udržitelnosti, nastavuje jejich strategie pro udržitelnost a ESG a pomáhá také s komunikací udržitelnosti, prevencí greenwashingu a vzděláváním zaměstnanců.

Nejlépe za CIRAA mluví činy – a to referenční projekty s klienty a vzdělávací aktivity jako podcast Loopa, Cirkulární akademie a Manuály komunikace bez greenwashingu.

Poradenství

Poradenství

Připravíme vaši firmu na budoucnost. CIRAA vám pomůžeme se včasnou a efektivní implementací ESG strategie a principů do každodenní reality vaší firmy. Zajistíme, že váš projekt bude atraktivní pro investory, zákazníky i zaměstnance a zapracujeme na zachování vaší konkurenceschopnosti. Jsme odborným partnerem firem – sledujeme pro vás trendy, legislativní požadavky i novinky v ESG, udržitelnosti a cirkulární ekonomice.

Vytvoříme pro vás strategii, pomůžeme sestavit interní tým, vedeme pro vás konkrétní projekty a jsme průvodcem implementace vašich plánů.

Komunikace udržitelnosti

Komunikace udržitelnosti

Posuňte stávající komunikaci na další úroveň. Společně s CIRAA se podíváte na stávající komunikaci vaší firmy z pohledu udržitelnosti. Identifikujeme si silná témata a potřeby cílových skupin. Dostanete detailní výstupní zprávu, která může sloužit jako podklad pro strategii komunikace nebo rovnou kompletní komunikační strategii a komunikační mix, včetně obsahové strategie a komunikačního plánu.

Pomůžeme vám i zorientovat se v připravované evropské legislativě ke komunikaci udržitelnosti, abyste neriskovali vysoké pokuty a další sankce. Naučíme vás efektivně přistupovat ke komunikaci udržitelnosti.

Vzdělávání

Vzdělávání

Udržitelné strategie naplníte pouze, když budou všichni v týmu na jedné lodi. Pomozte manažerům získat klíčové kompetence a znalosti pro své rozhodování a dalším členům týmu vysvětlit, proč se společnost udržitelností zabývá a jaké to má na ně dopady.

CIRAA nabízí firemní vzdělávání na míru, které bude přesně odpovídat vašim potřebám a požadavkům na základě vaší strategie. Proškolíme všechny úrovně zaměstnanců dle vašich potřeb. Vedeme také Cirkulární akademií, ve které se účastníci učí o tématech digitalizace, materiálních toků, výpočtu uhlíkové stopy, greenwashingu a mnoho dalšího.

ESG

ESG

Držte krok s dobou. ESG se potřebujete věnovat pokud na vás přímo spadá povinnost reportovat i pokud tuto povinnost nemáte legislativně. Jste totiž součástí hodnotového řetězce firem, které ESG data budou sbírat. Dobré zprávy pro vás jsou, že v 78 % případů má investice do ESG aktivit pozitivní vliv na zisk a hodnotu společnosti. Pomůžeme vám využít příležitost a předběhnout konkurenci. Pomůžeme vám nastavit interní fungování, definovat si strategie a akční plán, připravíme pro vás samotný ESG report a dál vás podpoříme v interní i externí komunikaci ESG aktivit.

Kdo jsme my

CIRA Advisory s.r.o. (CIRAA) je poradenská, konzultační a vzdělávací společnost, která se zaměřuje na oblast cirkulární ekonomiky, udržitelnosti a ESG, a to napříč všemi segmenty hospodářství.