Partnerství

Pojďme společně rozvíjet udržitelnou gramotnost a buďte naším partnerem na této cestě.

Partnerství

Generální partner

Komerční banka

Iniciátorem a původním autorem myšlenky Společně udržitelně byla společnost Komerční banka. Ta web provozovala od roku 2020, a to za pomoci společnosti CIRA Advisory, která pomáhala s tvorbou obsahu.

Na základě osvědčené spolupráce se Komerční banka rozhodla přenechat web právě CIRA Advisory, a nadále zůstává generálním partnerem webu a garantem tématu udržitelného financování.

ESG je příležitostí pro strukturální změnu celé ekonomiky, ve které bankovní sektor sehrává zásadní roli. Komerční banka je lídrem v této oblasti nejen z pohledu vlastních závazků, ale zejména z pohledu financování nových projektů, které zmírňují dopady klimatické změny. Kromě úvěrů udržitelného financování poskytuje banka prostřednictvím vlastních týmů či dceřiných společností komplexní servis v oblasti dotací, energetiky a životního prostředí.

Spolupráce CIRA Advisory a Komerční banky je však mnohem hlubší. Komerční banka je již druhým rokem také partnerem vzdělávací platformy Cirkulární akademie, za kterou rovněž stojí CIRAA.

Partneři

Hlavní partner