28. 2. 2024

Flexibilita není jen pro maminky vracející se do práce!

V tomto díle LOOPY navážeme na společnou sérii s Vodafone ČR, ve které rozbebíráme diverzitu a inkluzi na pracovišti, coby důležitou součást ESG témat. A dneska navážeme povídáním o flexibilitě pracovních úvazků. Do Cirkulárního studia za mnou dorazila Zdenka Studená, zakladatelka FLEXJOBS.CZ.

Host Zdenka Studená

Flexibilita není jen pro maminky vracející se do práce!

Zdenka Studená z FLEXJOBS.CZ

Chápu, že na první pohled úplně nevidíte spojitost s udržitelností – ano, cirkulární ekonomiku dneska rozebírat nebudeme. Ale vydržte to s námi – po flexibilitě totiž přijde další téma, pomoc obětem domácího násilí. A já věřím, že až si poslechnete všechny čtyři díly této minisérie, začne vám to do sebe zapadat, podobně jako mně, když jsme ji natáčeli. Určitý pocit bezpečí na pracovišti – a teď nemluvím o ochranných pomůckách – je totiž ohromně důležitý pro zdraví firmy a i o tom je celé ESG a udržitelnost podnikání. A navíc tato témata mají obrovský společenský přesah.

Podcast LOOPA vzniká ve spolupráci s CIRA Advisory, poradenskou firmou v oblasti udržitelnosti a cirkulární ekonomiky a v případě této minisérie i ve spolupráci s Vodafone Česká republika.