Poradenství v obasti cirkulární ekonomiky Jihomoravský kraj

CIRA Advisory

Poradenská společnost CIRA Advisory (CIRAA) vznikla jako sesterská firma neziskové organizace Institut Cirkulární Ekonomiky. Jejím cílem je propojovat svět byznysu s udržitelností a naučit firmy, že cirkulární fungování je perspektivnější cestou než lineární ekonomika.

CIRA Advisory

CIRA Advisory

Díky zkušenostem v prostředí cirkulární ekonomiky i českého byznysu si CIRAA vybudovala unikátní pozici, která ji umožňuje pomáhat firmám tyto dvě oblasti propojovat ve výsledek, který má pozitivní dopad jak na fungování společností, tak na životní prostředí. V současné době nabízí poradenské služby v oblasti odpadových skenů a nastavování cirkulárního fungování, v komunikaci a PR udržitelných projektů, pořádání eventů a vzdělávání.

CIRAA spolupracuje s řadou expertů z jednotlivých oborů, dokáže proto poskytnout odbornou pomoc v různých oblastech od stavebnictví přes gastronomii až po dopravu a logistiku. Poskytuje poradenství pro firmy jako jsou ŠKODA Auto, Veolia, Komerční banka, Biopekárna Zemanka, CTp či Climate-KIC. S Komerční bankou nyní spolupracuje na konceptu celého webu Společně udržitelně.