28. 6. 2023 Redakce 1 minuty čtení

Seriál Cesty k úspěchu otevírá dveře do světa podnikání

Seriál „Cesty k úspěchu” představuje české podnikatele a firmy z nejrůznějších oborů již 13 let.

Seriál Cesty k úspěchu otevírá dveře do světa podnikání

Seriál Cesty k úspěchu otevírá dveře do světa podnikání
Zdroj: Seriál Cesty k úspěchu otevírá dveře do světa podnikání na DVTV, Zdroj: LIKO-S

Cesty k úspěchu: 24 sezon, více než 180 podnikatelských příběhů

Cesty k úspěchu přináší inspirativní rozhovory s podnikateli z celé České republiky. Díky seriálu můžeme nahlédnout pod pokličku jednotlivých oborů, do jejich výrobních či vývojových prostorů a showroomů. Záměrem pořadu je inspirovat a podpořit odhodlání diváků k realizaci a růstu jejich vlastního podnikání.

Seriál je od počátku partnersky spojen s Komerční bankou. Rozhovory se tak dotýkají i témat spojených s financováním podnikání. Nechybí ani otázky na budování a udržení byznysu v ekonomicky náročné době posledních let, potřebných investic, správného plánování nebo udržitelnosti.

Od roku 2011, kdy byly natočeny první díly, představil seriál už více než 180 úspěšných českých podnikatelů a firem. V roce 2019 seriál získal ocenění v soutěži kreativity v reklamě Zlatá pecka, a to v kategorii Product placement.

  Příběhy inspirativních firem najdete i na tomto blogu, a to v kategorii Z praxe.

Cesty k úspěchu letos poprvé na DVTV

V nové sérii se pořad přesouvá na internetovou televizi DVTV. Seriál je zdarma dostupný i pro diváky, kteří si nepředplácejí DVTV. Moderátoři Martin Veselovský, Daniela Drtinová a Daniela Písařovicová provedou diváky sedmi novými epizodami.

Premiérové díly opět zavedou diváky do rozmanitých oborů podnikání. První díl představí trikové studio MAGIC LAB z pražských Nuslí, které vytváří speciální efekty i pro hollywoodské filmy. Dále se seznámíme s rodinou firmou Liko-S, která se během let posunula od výroby průmyslových hal až k realizacím zelených budov. Další díly nechají diváky nahlédnout například do oboru kosmetiky, doplňků stravy, zdravé výživy nebo fitness.