6. 2. 2024 Redakce 1 minuty čtení

Více info o udržitelnosti? Zkuste tyto jarní eventy

Eventy jara 2024, které pomohou podnikatelům v budování udržitelných firem i jednotlivcům, kteří se o tématu udržitelnosti chtějí dozvědět více.

Více info o udržitelnosti? Zkuste tyto jarní eventy

Více info o udržitelnosti? Zkuste tyto jarní eventy
Zdroj: Více info o udržitelnosti? Zkuste tyto jarní eventy, Zdroj: Matheus Bertelli

Udržitelný brunch a Global Goals Summit od Asociace společenské odpovědnosti

Asociace společenské odpovědnosti si připravila hned dvě jarní akce. Jednou z nich je udržitelný brunch, který se uskuteční 4. 4. 2024. Tou druhou je Global Goals Summit, kde nás opět obohatí špičkoví řečníci. Budete mít možnost potkat lidi z byznysu i politiky, kteří s inovativními přístupy mění svět k lepšímu. Akce se bude konat 21. 3. 2024. Místem konání bude CIIRC – ČVUT v Praze.

Sustainability Summit

Druhý ročník Sustainability Summit si po loňském úspěšném projektu buduje svou vlastní historii. Těšit se můžeme i tento rok na inspirativní řečníky, diskuze, prohlídky nebo případové studie úspěšných projektů i odpolední workshopy, které obsahují téma ESG reportingu, marketingu a komunikace udržitelnosti. Mezi každou „třetinou” tohoto eventu je samozřejmě naplánovaná přestávka, kdy se můžete networkovat s ostatními účastníky. Akce se koná 25. 4. 2024 v Cubex Centru Praha.

  Víte, co je udržitelný event? Inspirujte se v podcastu Loopa Vojty Kovala.

Cirkulární akademie od CIRAA

Stejně jako minulý rok společnost CIRAA připravila Cirkulární akademii, opět pod záštitou ministerstev průmyslu a obchodu a životního prostředí. Letos čeká účastníky ještě více tipů a exkurzí do firem. Mimoto se dozvíte do hloubky o cirkulární ekonomice v praxi, ESG reportingu, webinářích apod.

Tato komplexní akademie, která vás připraví na všechno ze světa udržitelnosti, začíná již 9. 2. 2024. Není však problém přihlásit se až v průběhu akademie na konkrétní tematický blok.